Prohra s Duklou o gól

13. 4. 2014

METEOR - DUKLA                          8:9               (1:2, 2:4/1:1,4:2)

góly: Heteš 3, Mach 2, Kousal, Kuchta, Moravec

V dalším utkání jsme doma nastoupili proti Dukle s odhodláním odčinit nelichotivý výsledek z Mostu. Do utkání jsme nevstoupili špatně, ale proměňování brankových příležitostí bylo naší slabinou. Zato dobře kombinující soupeř trestal naší nedůslednost v osobních soubojích a spravedlivě vedl o poločase o čtyři branky.

V druhém poločase se obraz hry změnil o 180 stupňů. Předčili jsme hosty v osobních soubojích, dařila se nám kombinace a postupně vyrovnávali skóre. Nakonec nám k bodu chyběl jen jeden gól. Přesto musím všem hráčům poděkovat za maximální výkon ve druhém poločase, kdy jsme dokázali, že při maximální bojovnosti a nasazení jsme schopni konkurovat jakémukoli mužstvu.

BANÍK MOST - METEOR                  15:1

Dne 6.4. jsme zavítali na půdu vedoucího Mostu. Jako jediné mužstvo jsme dokazali lídra v první polovině soutěže porazit. Tentokrát jsme na soupeře nestačili a soupeř trestal většinu našich často zbytečných chyb. Sice jsme si vytvořili i řadu brankových příležitost včetně pokutového kopu, ale dokázali jsme proměnit jen jednu (Kousal). Myslím, že porážka 1 – 15 je pro nás dosti krutá, ale soupeř vyhrál naprosto zaslouženě.