Jdi na obsah Jdi na menu
 


MU s Libercem v sobotu 07.05.2016 - PROHRA

2. 5. 2016

Liberec – Meteor   3 – 2  (2 – 0)

branky: Kousal, Mach

Sestava: Fulop – Penc (42-Bechný), Kuchta, Červený, Podlena (36-Duchek) – Schmidtmayer, Tomka, Němec, Mach – Kousal, Doboš (55-Lukeš)

V boji o čelo tabulky jsme zavítali do Liberce. V zápase jsme chtěli navázat na dobré výkony z předchozích dvou utkání. Opak však byl pravdou. V osobních soubojích jme byli druzí, kombinace se nám nedařila dle našich představ a domácí šli zaslouženě do dvoubrankového vedení.

Do druhého poločasu vstoupilo úplně jiné mužstvo. Již v první minutě zvonili obě tyče domácí branky a vzápětí domácí obránce vykopával míč směřující do sítě. Po špatné rozehrávce Liberce jsme ve čtyřicáté minutě vstřelili kontaktní branku. O výsledku rozhodla padesátá minuta, kdy po nedorozumění našich obránců následovala penalta, kterou Slovan proměnil. Sice se nám ještě deset minut před koncem podařilo snížit, ale vyrovnat se nám přes veškerou snahu již nepodařilo.

První poločas nám ukázal spoustu chyb, na kterých musíme v dalších zápasech zapracovat. Ve druhém můžeme být s naší hrou spokojeni, ale na poločas se utkání nehrají.