MU BOHEMIANS - METEOR ve středu 24.08.2016 - VÝHRA

22. 8. 2016

MU BOHEMIANS 1905 - FK METEOR          0-1    (0-0)

branka: Kousal

Sestava: Fülöp – Ladislav (55-Penc), Macek, Červený, Moravec – Tomka, Veleba – Schmidtmayer (62-Šrejma), Němec, Kousal – Doboš (36-Dufek)

V předehrávce jsme zavítali na hřiště Horních Měcholup v derby proti Bohemians 1905. Domácí sice začali aktivně, ale precizní obranou  jsme eliminovali ůtočnou snahu domácích a využívali každou příležitost k brejku. Proto to bylo po poločase 1 – 1 na šance a 0 – 0 na branky.

Druhý poločas začal vyrovnaně a o výsledku rozhodl náš rychlý brejk, kdy Kousal zakončil krásnou kombinaci nekompromisní střelou na vzdálenější tyč. Domácí se sice tlačili dopředu, ale jejich někdy až stereotypní kombinace nenalezli cestu k naší brance. Proto jejich největší šance byli pouze ze standardních situací, které jsme někdy i se štěstím ustáli a slavili jsme první výhru v soutěži.

Chci poděkovat všem hráčům za bojovný výkon, který byl základem ke konečnému vítězství.