16. 1. 2018

FK Meteor Praha VIII. U16 - Admira Praha U16 + U17     3:1 (1:1)

Branky: 15´ vlastní branka po centru Nápravníka, 68´ Dufek, 70´ Červený

Sestava: Kopecký, Macek, Tomka,  Červený, Holcman, Kousal, Stracený, Penc, Moravec, Nápravník, Dufek. Náhradníci: Cockrell, Kříž

Dne 21.01. jsme sehráli prestižní utkání s Admirou Praha posílenou hráči ročníku U17. Bylo to utkání se vším všudy a pro mě jako trenéra Meteoru to byl nejkrásnější a zároveň nejsmutnější zápas mé kariéry. První poločas byla válka o každý metr hřiště a tým Admiry lehce dominoval, ale prosadit se mu podařilo jen jednou. My jsme srovnali se štěstím a konec poločasu byl již v naší režii a začínali jsme přebírat otěže zápasu. Druhý poločas byla z naší strany oslava kombinačního fotbalu, kdy jsme soupeře (snad kromě výborného Švary) jednoznačně přehráli fyzičkou a skvělým fotbalem. Branky na sebe nenechaly dlouho čekat a Dufek s Červeným otočili zápas. Do konce zápasu jsme jednoznačně dominovali a měli další 3-4 tutovky. Kluci vědí, jak důležitý zápas to pro mě byl a já jsem na ně nesmírně hrdý. Bylo mi ctí s vámi hrát, pánové :-)