Jdi na obsah Jdi na menu

6.kolo přeboru /cenné vítězství proti Braníku/

25. 4. 2011

6.kolo přeboru 30.4.2010:

FK Meteor -ABC Braník 3:1 / 3:0/ góly: Pfaf, Tomka, Mach, asistence: Mach, Pfaf,

V 6. jarním kole přeboru jsme se utkali v sobotu 30.4 s tímem ABC Braník. Po výborném výkonu, pravděpodobně nejlepším od podzimu, jsme zaslouženě zvítězili a udrželi si šance na zisk alespoň 3. místa na konci souteže. Především hra v prvním poločase byla z naší strany kvalitní, s příkladnou bojovností, pohybem  a nasazením. Konečně jsme přidali i kombinační chytrost a ofenzívní nápady v útoku. Ve druhém poločase jsme měli několik vyložených šancí po rychlých výpadech, ale v koncovce jsme selhali. Soupeř měl snad v poli ve druhém poločase mírny tlak, vypracoval si několik šancí a 2 penalty, ale proměnil pouze jedinou. Nakonec  jsme  zaslouženě zvítězili a připsali si 3 důležité body.